O Firmie


Nasz zespół to doświadczeni specjaliści zajmujący się od lat wytwarzaniem wyrobów z różnych metali wykorzystujących wszelkie techniki kowalstwa. Oprócz klasycznych ogrodzeń i balustrad w ramach hobby stworzyliśmy kilkanaście replik dawnej broni. Nasz kunszt można również podziwiać oglądając nasze przeróbki motocykli. Udało nam się stworzyć kilka hybryd, tzw trajtek, czyli połączeń samochodu z motorem.

P1020118

Od 1999 roku mogą Państwo podziwiać nasze wyroby w Lublinie i okolicach. Nasze dzieła zdobią bary, restauracje, puby, kluby i prywatne domy. Nasze ornamenty i metalowe detale mogą Państwo zobaczyć idąc na spacer Krakowskim Przedmieściem lub lubelską Starówką. Jednak nie tylko ozdabiamy Lublin. Pracujemy także na terenie całego województwa lubelskiego i województw ościennych.
Każdy projekt jest inny, bo potrzeby każdego klienta są inne. My ciągle poszukujemy inspiracji. Gdziekolwiek byśmy się nie wybrali to wracamy z nowymi pomysłami i inspirującymi zdjęciami ciekawych wyrobów metalowych.

realizacje027

Jednym ze zleceń z których jesteśmy najbardziej dumni jest wyposażenie lubelskiego browaru. Stworzyliśmy do niego kadzie do ważenia piwa, meble, drzwi, a nawet zewnętrzne oznaczenia. Ostatnio również przyjęliśmy wyzwanie stworzenia dużych turbin dekoracyjnych z blachy kwasowej. W naszej galerii mogą Państwo podziwiać efekty.

P1010445

 

Jeśli jesteś na etapie szukania kogoś, kto zaprojektuje i wykona dla Ciebie bramę dobrze by było żebyś także posiadał swoje wyobrażenie jak ma ona wyglądać. Przyjedź do nas ze zdjęciami czy rysunkami. Nie bój się, że coś jest zbyt ekstrawaganckie lub mogłoby być zbyt trudne do wykonania. Posiadamy odpowiedni sprzęt, ludzi i doświadczenie żeby spełnić Twoje nawet najśmielsze wymagania.
Nie szkodzi, jeśli nie masz pomysłu na swoje ogrodzenie. Dysponujemy katalogiem kilkuset wzorów, z których na pewno wybierzesz coś, co będzie pasowało do charakteru Twojej nieruchomości i jej przeznaczenia.

P1020018

skanuj0006

 

© Copyright Kowalstwo Sikora – Jedyni tacy w Polsce!